Nová klubovna TJ Lhotka na našem hřišti

Nová klubovna TJ Lhotka na našem hřišti

Pokud jste měli cestu kolem hřiště, možná jste si všimli, že v domečku na rohu ulic V zahradní čtvrti a Vzdušná panuje čilý ruch. Společnými silami – a za pomoci spřátelených řemeslníků – se snažíme opravit a upravit budoucí klubovnu naší tělocvičné jednoty. Mělo by to být místo pro schůze i neformální schůzky členů, ale taky malá tělocvična, prostě prostor pro oživení aktivit naší jednoty na hřišti. Ukončení úprav očekáváme ještě teď na jaře, a pak bychom chtěli pozvat všechny členy jednoty na slavnostní otevření, spojené s opékáním buřtů a malými sportovními soutěžemi. Vítaní budou samozřejmě i členové rodin, od batolat po dědečky a babičky. Rádi bychom pozvali i sousedy z okolních ulic, aby se s námi a naší jednotou seznámili, a třeba někteří i posílili naše sokolské řady. Pomocné ruce při opravách i plánovaném slavnostním otevření jsou samozřejmě vítány! Chcete se zapojit? Pošlete nám krátký mail na sokol.lhotka@email.cz

Comments are closed.