Zahájení cvičení – podzim 2021 ?>

Zahájení cvičení – podzim 2021

Cvičit začínáme v týdnu od 6. 9.2021 (konkrétně viz „Rozvrh“) s výjimkou žen (pondělí 19:00 -20:00, středa 19:00 – 20:00 a čtvrtek 19:30-20:30), které začínají cvičit až v týdnu od 13. 9. 2021.

Akce penzion Modrava ?>

Akce penzion Modrava

V době po letních prázdninách je plánována akce ženského oddílu jednoty (a nejen jeho) v termínu 9. – 12. 9. 2021 v penzionu Modrava. Rezervováno je 20 míst do poloviny srpna, kdy je třeba rezervaci závazně potvrdit. Zájemci nechť kontaktují Marii ve vlastním zájmu co nejdříve nejlépe na email MMelezinkova@seznam.cz

Sokolské Velikonoce – pátek 2. dubna od 13 do 16 hodin ?>

Sokolské Velikonoce – pátek 2. dubna od 13 do 16 hodin

Milé děti, stále nemůžeme společně do tělocvičny ani na hřiště. A představte si, že na našem hřišti se nám schoval velikonoční zajíček. Kdo ho chce najít, tak musí přijít v pátek 2. 4. od 13 do 16 hodin. Nesmíte ale přijít s prázdnou – nakreslete vajíčko či zajíčka, vymalujte kraslici. Zkrátka co vás napadne. Ozdobíme stromy, vyzdobíme okna – a hlavně se uvidíme! Těšíme se na Vás.

Výsledky soutěže: Jak sportuji v covidové době ?>

Výsledky soutěže: Jak sportuji v covidové době

Výtvarná soutěž: Markétka Fuksová   –   Jak běžím Foto soutěž: Magdalenka Kuchlerová –  Velká Kunratická Kubík Sommer   –    Jízda na kole Damiánek Berka –  Turista ušel 6 km Video soutěž: Andrejka Kaňovská – Andy v pohybu během covidu Kubík Tuháček –  Motokros Lukášek Krátký –  Sportuji u babičky   Odměna čeká nejen na vítěze, ale na všechny co se soutěže zúčastnili !!!!!!!!

Soutěž ZACHYŤ SVÉ CVIČENÍ ?>

Soutěž ZACHYŤ SVÉ CVIČENÍ

Tělocvičná jednota Sokol Lhotka vypisuje soutěž ZACHYŤ SVÉ CVIČENÍ. Nakresli, vyfoť, natoč cvičení doma či v přírodě. Určeno pro věkovou kategorii: 4 – 99 let. Své výtvory posílejte do konce roku 2020 na email: pdlhotka@seznam.cz Nejlepší autoři obdrží drobnou cenu. ZACHYŤ SVÉ CVIČENÍ – informace o soutěži